Kitų Objektų Perkraustymai

Dažniausiai perkraustymą siejame su gamybinių, gyvenamųjų, verslo, ar dar kito tipo patalpų perkraustymu. Vis dėlto, perkraustymo sritis yra žymiai platesnė, kadangi „UAB KRAUSTVA“ užsiima ir kitų įvairių objektų perkraustymu.

Apie kokius konkrečiai kitus objektus kalbame? Viskas priklauso nuo užsakovo. Vis dėlto, perkraustomų objektų spektras Lietuvoje yra išties platus – pradedant nuo įvairių ūkinių pastatų, ir baigiant ties paprasčiausiu daiktų perkraustymu iš vienos atviros vietos į kitą. Taip, iš pirmo žvilgsnio tai ganėtinai netradiciniai perkraustymo tipai, tad ar daug perkraustymo įmonių Lietuvoje teikia tokio tipo perkraustymų paslaugas? Dar pakankamai nesenai buvo apsiribojama tam tikrų objektų perkraustymu, tačiau keletas didžiųjų šios srities įmonių, tokie kaip „UAB KRAUSTVA“ , pradėjo teikti ir įvairių kitų objektų perkraustymo paslaugas, tad pamažu tai paplito ir tarp mažesnių perkraustymu užsiimančių įmonių. Įdomu ir tai, jog tokio tipo Perkraustymo paslaugos Vilniuje yra populiariausios. Veikiausiai tai lėmė tai, jog didžiosios įmonės, pradėjusios teikti įvairių objektų perkraustymo paslaugas, buvo būtent iš Vilniaus.

Taip, įvairovė objektų, kurie yra perkraustomi vietos įmonių, kol kas nėra tokia didelė kaip didžiosiose užsienio valstybėse. Vis dėlto, įvairių netradicinių objektų perkraustymas Lietuvoje sulaukia vis didesnio populiarumo bei paklausos, todėl įmonės, besistengdamos tai išnaudoti, vis mažiau riboja savo perkraustymo galimybes bei siūlo vis platesnį perkraustymo paslaugų spektrą, kas yra išties naudinga.

Visada laiku, visada su Jūmis!

UAB “KRAUSTVA” – Profesionalios perkraustymo paslaugos

Klauskite - Atsakysime!

phone

Miestas: Vilnius ir Vilniaus miesto apylinkės, kiti miestai susitarus iš anksto. Skambinkite dabar!

Tel. nr.: +370 672 76582 El. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Apie mus

UAB „Kraustva“ teikia visas perkraustymo ir krovinių pervežimo paslaugas Vilniuje ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bet kuriuo paros metu. Paslaugų teikimas gali būti vykdomas ir skubiai. Perkraustymai vykdomi iš butų, biurų ir kitų patalpų.   Taip pat yra siūlomi papildomi darbuotojai (krovėjai).

Daugiau →

Kontaktai

UAB ,,KRAUSTVA”
Gerovės g. 25, LT-11212 Vilnius , Lietuva

+370 672 76582

info@krovimas.lt

Sekite mus čia!