Perkraustymo Paslaugos Vilniuje

Perkraustymas yra svarbiausias dalykas žmogaus gyvenime, męs nuolat judame keičiame gyvenamąja vietą ir visiems reikia perkraustyti iš vienos gyvenamosios vietos baldus, buitine technika, sofas, lovas ir t,t į kitą gyvenamąją vietą. Todėl esame męs atvažiuosime pas jus sutartu laiku ir patarsime kaip viską atlikti kuo greičiau ir kokybiškiau. Perkraustymo paslaugas Vilniuje esame profesionali komanda kuri savo darbą padaro iki galo, draugiškas kolektyvas visada jūsų paslaugoms, todėl jokių bėdu perkraustymo srityje Jūs neturėsite. Jei gyvenate Vilniuje męs Jums pritaikysime patrauklias kainas bei dydelias nuolaidas užsakiusiems mūsų perkraustymo paslaugas.

Klauskite - Atsakysime!

phone

Miestas: Vilnius ir Vilniaus miesto apylinkės, kiti miestai susitarus iš anksto. Skambinkite dabar!

Tel. nr.: +370 672 76582 El. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Apie mus

UAB „Kraustva“ teikia visas perkraustymo ir krovinių pervežimo paslaugas Vilniuje ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bet kuriuo paros metu. Paslaugų teikimas gali būti vykdomas ir skubiai. Perkraustymai vykdomi iš butų, biurų ir kitų patalpų.   Taip pat yra siūlomi papildomi darbuotojai (krovėjai).

Daugiau →

Kontaktai

UAB ,,KRAUSTVA”
Gerovės g. 25, LT-11212 Vilnius , Lietuva

+370 672 76582

info@krovimas.lt

Sekite mus čia!